Magazyn Design
Magazyn Design
Ławka Parkowa

Nessie

Ławka Parkowa Projekt ten opiera się na koncepcji „Drop & Forget”, czyli łatwej instalacji na miejscu przy minimalnych kosztach instalacji w odniesieniu do istniejącej infrastruktury środowiska miejskiego. Solidne betonowe formy płynne, starannie wyważone, zapewniają przytulne i wygodne siedzenie.

Nazwa Projektu : Nessie, Nazwisko projektanta : George Drakakis, Imię klienta : ICONPOETRY.

Nessie Ławka Parkowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.