Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Osaka

Restauracja Położona w sąsiedztwie Itaim Bibi (Sao Paulo, Brazylia), Osaka z dumą prezentuje swoją architekturę, oferując intymną i przytulną atmosferę w różnych przestrzeniach. Zewnętrzny taras przy ulicy to wejście na zielony i nowoczesny dziedziniec, łącznik między wnętrzem, zewnętrzem i przyrodą. Prywatna i wyszukana estetyka została zmaterializowana przy użyciu naturalnych elementów, takich jak drewno, kamienie, żelazo i tkaniny. System dachowy lamelowy ze słabym oświetleniem i drewnianą kratownicą został dokładnie zbadany, aby dopełnić harmonijny projekt wnętrza i stworzyć różne nastroje.

Nazwa Projektu : Osaka , Nazwisko projektanta : Ariel Chemi, Imię klienta : Osaka.

Osaka  Restauracja

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.