Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie Prezentowe Na Ciasta

Marais

Opakowanie Prezentowe Na Ciasta Opakowanie prezentowe na ciasta (finansista). Na zdjęciu pudełko wielkości 15 ciastek (dwie oktawy). Zwykle pudełka na prezenty po prostu starannie układają wszystkie ciasta. Jednak ich pudełka z indywidualnie zapakowanymi ciastami są inne. obniżyli koszty, skupiając się tylko na jednym projekcie, a wykorzystując wszystkie sześć powierzchni, byli w stanie odtworzyć każdy typ klawiatury. Korzystając z tego projektu, mogą stworzyć dowolny rozmiar klawiatury, od małych klawiatur po pełne 88-klawiszowe fortepiany, a nawet większe. Na przykład na jedną oktawę 13 klawiszy używają 8 ciast. A fortepian z 88 klawiszami byłby pudełkiem prezentowym zawierającym 52 ciastka.

Nazwa Projektu : Marais, Nazwisko projektanta : Kazuaki Kawahara, Imię klienta : Latona Marketing Inc..

Marais Opakowanie Prezentowe Na Ciasta

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.