Magazyn Design
Magazyn Design
Rezydencja Weekendowa

Cliff House

Rezydencja Weekendowa To chata rybacka z widokiem na góry, nad brzegiem Heaven River (po japońsku „Tenkawa”). Wykonany ze zbrojonego betonu kształt to prosta rura o długości sześciu metrów. Przydrożny koniec tuby ma przeciwwagę i jest zakotwiony głęboko w ziemi, dzięki czemu wystaje poziomo z brzegu i zwisa nad wodą. Projekt jest prosty, wnętrze jest przestronne, a pokład nad rzeką jest otwarty na niebo, góry i rzekę. Zbudowany poniżej poziomu jezdni widoczny jest tylko dach kabiny od strony jezdni, dzięki czemu konstrukcja nie zasłania widoku.

Nazwa Projektu : Cliff House, Nazwisko projektanta : Masato Sekiya, Imię klienta : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Rezydencja Weekendowa

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.