Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Stoiska Na Światowych Targach Dla Toyoty

The Wave

Projekt Stoiska Na Światowych Targach Dla Toyoty Inspirowany japońską zasadą „aktywnego spokoju” projekt łączy elementy racjonalne i emocjonalne w jedną całość. Architektura z zewnątrz wygląda minimalistycznie i spokojnie. Wciąż możesz poczuć promieniującą z niego ogromną siłę. Pod jego urokiem zaciekawiony wślizgujesz się do wnętrza. Będąc w środku, znajdziesz się w zaskakującym, pełnym energii środowisku, wypełnionym wielkimi ścianami medialnymi, pokazującymi energetyczne, abstrakcyjne animacje. W ten sposób stoisko staje się niezapomnianym przeżyciem dla zwiedzających. Koncepcja przedstawia asymetryczną równowagę, którą odnajdujemy w naturze i stanowi sedno japońskiej estetyki.

Nazwa Projektu : The Wave, Nazwisko projektanta : Alia Ramadan, Imię klienta : Toyota Motors Europe.

The Wave Projekt Stoiska Na Światowych Targach Dla Toyoty

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.