Magazyn Design
Magazyn Design
Ławka Uliczna

Ola

Ławka Uliczna Ta ławka, zaprojektowana zgodnie ze strategiami ekoprojektowania, przenosi meble miejskie na nowy poziom. Równie dobrze w domu w otoczeniu miejskim, jak i naturalnym, płynne linie tworzą różnorodne opcje siedzenia w jednej ławce. Zastosowane materiały to aluminium z recyklingu na podstawę i stal na siedzisko, wybrane ze względu na ich właściwości nadające się do recyklingu i trwałe; ma jasne i odporne wykończenie malowane proszkowo, idealne do użytku na zewnątrz przy każdej pogodzie. Zaprojektowany w Mexico City przez Daniela Olverę, Hiroshi Ikenagę, Alice Pegman i Karime Toscę.

Nazwa Projektu : Ola, Nazwisko projektanta : Diseno Neko, Imię klienta : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Ławka Uliczna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.