Magazyn Design
Magazyn Design
Kalendarz

NISSAN Calendar 2013

Kalendarz Każdego roku Nissan tworzy kalendarz pod hasłem marki „Podekscytowanie inne niż wszystkie”. Wersja z 2013 roku jest wypełniona otwierającymi oczy i niepowtarzalnymi pomysłami i obrazami, będącymi wynikiem współpracy z artystą malującym taniec „SAORI KANDA”. Wszystkie obrazy w kalendarzu są dziełami SAORI KANDY, malarki tańca. Swoją inspirację, jaką dał Nissan Nissan, ucieleśniała w swoich obrazach, które zostały narysowane bezpośrednio na poziomej zasłonie umieszczonej w pracowni.

Nazwa Projektu : NISSAN Calendar 2013, Nazwisko projektanta : E-graphics communications, Imię klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalendarz

Ten wyjątkowy projekt jest laureatem platynowej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie zabawek, gier i artykułów hobbystycznych. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych platyną, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac projektowych zabawek, gier i produktów hobbystycznych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.