Magazyn Design
Magazyn Design
Broszura

NISSAN CIMA

Broszura ・ Nissan połączył wszystkie swoje najnowocześniejsze technologie i mądrość, materiały wnętrza o doskonałej jakości i sztukę japońskiego rzemiosła („MONOZUKURI” po japońsku), aby stworzyć luksusową limuzynę o niezrównanej jakości - nową CIMA, samotny flagowy Nissan.・ Niniejsza broszura ma na celu nie tylko przedstawienie cech produktów CIMA, ale także pokazanie odbiorcom zaufania i dumy Nissana ze swojego rzemiosła.

Nazwa Projektu : NISSAN CIMA, Nazwisko projektanta : E-graphics communications, Imię klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Broszura

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.