Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Wewnętrzna

Chua chu kang house

Przestrzeń Wewnętrzna Punkt akupunktury w tym domu miał na celu połączenie zamkniętego obszaru w zupełnie nowy obraz ciszy. W ten sposób przywraca się pewien historyczny i surowy urok, który ma chronić pustkę domu. Nowa kwatera kończy się niespodzianką wnętrza we wnętrzu; suche i mokre Kuchnia w kuchni i jadalnia w kuchni. Przestrzeń życiową przerwał również imponujący atak artystyczny, który wkrótce stał się osobistą obudową okablowania elektrycznego. Aby uzupełnić ogólny akcent, wymagane są plasterki ciepłego światła, które plamią wszystkie kolorowe ściany.

Nazwa Projektu : Chua chu kang house, Nazwisko projektanta : Don Lin, Imię klienta : DSOD.

Chua chu kang house Przestrzeń Wewnętrzna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.