Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja

Rio

Restauracja Znajduje się w Kuwejcie w okolicy, która jest dobrze znana ze swoich butikowych restauracji. Rio Churrascaria to jeden z pierwszych otwartych restauracji serwujących steki w Brazylii w tym regionie. Celem było stworzenie luksusowej, ale nieformalnej jadalni, która będzie odzwierciedlać markę Rio i wyjątkowy sposób serwowania jedzenia (Rodizio Style).

Nazwa Projektu : Rio, Nazwisko projektanta : Rashed Alfoudari, Imię klienta : Rio.

Rio Restauracja

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.