Magazyn Design
Magazyn Design
Multipod

Hive

Multipod Hive to pionowa kopuła z otwartymi listwami 315 stopni, składająca się z siedmiu segmentów o promieniu 45 stopni. Myślenie przyszłościowe w projektowaniu, jednocześnie zachowując funkcjonalność i rzucając wyzwanie istniejącej formie mebli. Innowacyjna koncepcja opiera się na kuli, która ma uproszczony kształt, ale ma dramatyczny wygląd. Rój zapewni efekt wizualny w każdej zajmowanej przestrzeni. Futuro-Virtuoso

Nazwa Projektu : Hive, Nazwisko projektanta : Clive Walters, Imię klienta : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.