Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka Wizualna

Loving Nature

Sztuka Wizualna Kochająca natura to projekt dzieł sztuki nawiązujących do miłości i szacunku do natury, do wszystkiego, co żyje. Na każdym obrazie Gabriela Delgado kładzie szczególny nacisk na kolor, starannie dobierając elementy, które łączą się z harmonią, aby uzyskać bujne, ale proste wykończenie. Badania i jej prawdziwa miłość do projektowania dają jej intuicyjną umiejętność tworzenia żywych kolorowych elementów z elementami punktowymi, od fantastycznych po pomysłowe. Jej kultura i osobiste doświadczenia kształtują kompozycje w niepowtarzalne wizualne narracje, które z pewnością upiększą każdą atmosferę naturą i radością.

Nazwa Projektu : Loving Nature, Nazwisko projektanta : Gabriela Delgado, Imię klienta : GD Studio C.A.

Loving Nature Sztuka Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.