Magazyn Design
Magazyn Design
Opakowanie

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Opakowanie Woda KRYSTAL uosabia esencję luksusu i dobrego samopoczucia w butelce. Woda KRYSTAL o zasadowym pH od 8 do 8,8 i unikalnym składzie mineralnym jest dostępna w kultowej kwadratowej przezroczystej butelce z pryzmatem, która przypomina lśniący kryształ i nie wpływa na jakość i czystość. Logo marki KRYSTAL jest subtelnie umieszczone na butelce, podkreślając dodatkowy akcent luksusu. Oprócz wizualnego wpływu butelki, kwadratowe butelki PET i szklane nadają się do recyklingu, optymalizując przestrzeń i materiały opakowaniowe, a tym samym zmniejszając ogólny ślad węglowy.

Nazwa Projektu : KRYSTAL Nature’s Alkaline Water, Nazwisko projektanta : KRYSTAL Nature's Alkaline Water, Imię klienta : KRYSTAL Nature's Alkaline Water (Krystal Holdings Limited).

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water Opakowanie

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.