Magazyn Design
Magazyn Design
Dyfuzor Zapachowy

Magic stone

Dyfuzor Zapachowy Magic Stone to znacznie więcej niż tylko sprzęt AGD, potrafi stworzyć magiczną atmosferę. Jego kształt inspirowany jest naturą, myśląc o kamieniu wygładzonym przez wodę rzeki. Element wody jest symbolicznie reprezentowany przez falę oddzielającą górną część ciała od dolnej. Woda jest kluczowym składnikiem tego produktu, który poprzez ultradźwięki rozpyla wodę i zapachowy olejek, tworząc zimną parę. Motyw fal służy do tworzenia atmosfery poprzez światło LED, które płynnie zmienia kolory. Gładząc okładkę, aktywujesz przycisk pojemności, który kontroluje wszystkie funkcje.

Nazwa Projektu : Magic stone, Nazwisko projektanta : Nicola Zanetti, Imię klienta : Segnoinverso Srl.

Magic stone Dyfuzor Zapachowy

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.