Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa

Schon

Lampa Źródła światła tej wyjątkowej lampy są umieszczone pośrodku całości, dzięki czemu oświetla miękkie i jednolite źródło światła. Jasne powierzchnie można oddzielić od głównego korpusu, więc prosty kształt korpusu z dolnymi częściami oraz oszczędność energii dzięki niskiemu zużyciu energii elektrycznej nadają mu dodatkową cechę. Również dotykany korpus do włączania lub wyłączania światła to kolejna nowoczesna cecha tego wyjątkowego światła. Ekspresja prowadzi do różnic w oświetleniu i oświetlenie lampy zostało zaprojektowane. Większość światła z lamp, aby widz nie skorzystał ze światła, będzie oślepiać. Piękne do życia.

Nazwa Projektu : Schon, Nazwisko projektanta : Mostafa Arvand, Imię klienta : Deco Light Group Co..

Schon Lampa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.