Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel Dentystyczny Dla Dzieci

ROI

Fotel Dentystyczny Dla Dzieci Projekt ROI został stworzony z myślą o zwróceniu uwagi użytkownika końcowego, aby w miarę możliwości zapomniał o strachu i niepokoju spowodowanym badaniami lekarskimi. Ten unit stomatologiczny nie pełni odmiennej funkcji technologicznej niż te dostępne na rynku, ale elementy składające się na niego zyskują nowy wygląd tak, aby w pozytywny sposób zaangażować dziecko w nawiązanie relacji z dentystą.

Nazwa Projektu : ROI, Nazwisko projektanta : Roberta Emili, Imię klienta : Roberta Emili.

ROI Fotel Dentystyczny Dla Dzieci

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.