Magazyn Design
Magazyn Design
Plakaty

Disease - Life is Golden

Plakaty Projekt zrodził się z chęci stworzenia koncepcji, które w niecodzienny sposób opisują otoczenie społeczne i w przyjazny sposób uwrażliwiają widza. Pomysł polega na tym, aby wziąć choroby i uczynić je atrakcyjnymi wizualnie i intrygującymi. Choroba to coś złego, ale można to zobaczyć inaczej.

Nazwa Projektu : Disease - Life is Golden, Nazwisko projektanta : Giuliano Antonio Lo Re, Imię klienta : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plakaty

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.