Magazyn Design
Magazyn Design
Salon, Handel Detaliczny

Networking

Salon, Handel Detaliczny Materiały sportowe, których używamy na co dzień, są produkowane w różnych częściach świata. Są one oferowane konsumentom na półkach sklepów sportowych za pośrednictwem bardzo złożonej sieci marketingowej i logistycznej. Przejdź do jednej z marek z najlepszą siecią. Wytwarzanie kolekcji przez projektantów z różnych krajów Europy, wykonywane przez producentów z Chin zajmujących się produkcją najwyższej jakości. Za pośrednictwem firmy marketingowej, która powstała w Turcji, docieramy do całego świata i konsumentów. Drugi salon w kompleksie salonów skoków jest również zbudowany w oparciu o ten złożony temat sieciowy.

Nazwa Projektu : Networking, Nazwisko projektanta : Ayhan Güneri, Imię klienta : JUMP/GENMAR.

Networking Salon, Handel Detaliczny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.