Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Odzieży Damskiej

The Hostess

Kolekcja Odzieży Damskiej Kolekcja absolwentów Darii Zhiliaevej dotyczy kobiecości i męskości, siły i kruchości. Inspiracją dla zbioru jest stara baśń z literatury rosyjskiej. Gospodyni Miedzianej Góry to magiczna patronka górników ze starej rosyjskiej baśni. W tej kolekcji można zobaczyć piękne połączenie prostych linii, inspirowanych mundurami górników i wdzięcznymi tomami rosyjskiego stroju narodowego. Członkowie zespołu: Daria Zhiliaeva (projektantka), Anastasiia Zhiliaeva (asystentka projektantki), Ekaterina Anzylova (fotograf)

Nazwa Projektu : The Hostess , Nazwisko projektanta : Daria Zhiliaeva, Imię klienta : Daria Zhiliaeva.

The Hostess  Kolekcja Odzieży Damskiej

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.