Magazyn Design
Magazyn Design
Tkanina Dekoracyjna

Lasso

Tkanina Dekoracyjna Definicja lasso to długa lina z pętlą do biegania na jednym końcu. Zamiast inspirować się; ta tkanina jest wynikiem. Oprócz specjalnych postrzępionych kanałów ma zarówno specjalny dotyk, jak i estetykę, dzięki czemu światło może przechodzić bardzo delikatnie. Jest na wpół przemysłowy - na wpół wykonany, tkany na krosnach elektronicznych i cięty ręcznie. Ten projekt jest bardzo atrakcyjny i uzależniający jak cukierek i był jednym z największych wyzwań i odkryć w mojej karierze projektanta tekstyliów. Ten projekt dotyczy serendipii, potknięcia, przypadkowego odkrycia, przypadku i przypadku.

Nazwa Projektu : Lasso, Nazwisko projektanta : Cristina Orozco Cuevas, Imię klienta : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Tkanina Dekoracyjna

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.