Magazyn Design
Magazyn Design
Kolczyki I Pierścionek

Mouvant Collection

Kolczyki I Pierścionek Kolekcja Mouvant inspirowana była niektórymi aspektami futuryzmu, takimi jak idee dynamizmu i materializacji tego, co niematerialne, zaprezentowane przez włoskiego artystę Umberto Boccioni. W kolczykach i pierścionku z kolekcji Mouvant Collection znajduje się kilka złotych fragmentów różnej wielkości, zespawanych w taki sposób, aby uzyskać iluzję ruchu i tworzyć różne kształty w zależności od kąta, pod jakim jest wizualizowany.

Nazwa Projektu : Mouvant Collection, Nazwisko projektanta : Brazil & Murgel, Imię klienta : Brazil & Murgel.

Mouvant Collection Kolczyki I Pierścionek

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.