Magazyn Design
Magazyn Design
Koncepcja Architektury Korporacyjnej

Pharmacy Gate 4D

Koncepcja Architektury Korporacyjnej Koncepcja kreatywna opiera się na połączeniu elementów materialnych i niematerialnych, które razem tworzą platformę medialną. Środkowy punkt tej platformy charakteryzuje się ogromną misą jako symbolem abstrakcyjnej alchemicznej czarki, nad którą wyświetlany jest holograficzny diagram unoszącej się nici DNA. Ten hologram DNA, który de facto reprezentuje hasło „Obietnica życia”, obraca się powoli i sugeruje łatwość życia ludzkiego organizmu wolnego od objawów. Rotujący hologram DNA przedstawia nie tylko przepływ życia, ale także związek między światłem a samym życiem.

Nazwa Projektu : Pharmacy Gate 4D, Nazwisko projektanta : Peter Stasek, Imię klienta : Abbott - A Promise for Life.

Pharmacy Gate 4D Koncepcja Architektury Korporacyjnej

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.