Magazyn Design
Magazyn Design
Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Risky shop został zaprojektowany i stworzony przez smallna, studio projektowe i galerię vintage założoną przez Piotra Płoskiego. Zadanie było sporym wyzwaniem, ponieważ butik mieści się na drugim piętrze kamienicy, nie ma witryny i ma powierzchnię zaledwie 80 mkw. W tym momencie pojawił się pomysł podwojenia powierzchni, wykorzystując zarówno przestrzeń na suficie, jak i podłogę. Osiąga się gościnną, domową atmosferę, mimo że meble zawieszone są na suficie do góry nogami. Ryzykowny sklep jest zaprojektowany wbrew wszelkim zasadom (nawet przeciwdziała grawitacji). W pełni oddaje ducha marki.

Nazwa Projektu : Risky Shop, Nazwisko projektanta : smallna, Imię klienta : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop Boutique & Showroom

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.