Magazyn Design
Magazyn Design
Dekoder

T-Box2

Dekoder T-Box2 to nowe techniczne urządzenie integrujące Internet, multimedia i komunikację oraz oferujące użytkownikom domowym zróżnicowane usługi interaktywne, w tym masowe odtwarzanie treści internetowych i rozmowy wideo HD. Podłączając STB do telewizora w rodzinnym środowisku sieciowym, użytkownik może szybko uaktualnić zwykły telewizor do telewizora Smart TV, który zapewnia użytkownikom rodzinnym doskonałą rozrywkę AV.

Nazwa Projektu : T-Box2, Nazwisko projektanta : Ke Zhang, Imię klienta : Technicolor.

T-Box2 Dekoder

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.