Magazyn Design
Magazyn Design
Kołyska, Foteliki Bujane

Dimdim

Kołyska, Foteliki Bujane Lisse Van Cauwenberge stworzyła to jedyne w swoim rodzaju wielofunkcyjne rozwiązanie, które służy jako fotel bujany, a także jako kołyska, gdy łączone są ze sobą dwa krzesła Dimdim. Każdy fotel bujany jest wykonany z drewna ze stalowymi wspornikami i wykończony w okleinie z orzecha włoskiego. Dwa krzesełka można połączyć ze sobą za pomocą dwóch ukrytych zacisków pod siedziskiem, tworząc kołyskę dla dziecka.

Nazwa Projektu : Dimdim, Nazwisko projektanta : Lisse Van Cauwenberge, Imię klienta : Lisse..

Dimdim Kołyska, Foteliki Bujane

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.