Magazyn Design
Magazyn Design
Wielofunkcyjna Torba

Collectote

Wielofunkcyjna Torba Collectote to torba 3 w 1, która pozwala na uporządkowanie wszystkiego. Oddziel swoją dużą listonoszkę, przenosząc niezbędne rzeczy w mniejszej torbie na podróż, wizyty w muzeach, zajęcia, prace i targi. Torba listonoszka jest wystarczająco duża, aby pomieścić ponad 5 albumów w rozmiarze Letter, laptopa i przedmioty na noc. Collectote zawiera skórzane etui na karty i dwie odpinane torby, różniące się kolorem podszewki. Służy w wielu różnorodnych sytuacjach, spełniając potrzeby wszystkich ludzi, od artystów po menedżerów.

Nazwa Projektu : Collectote, Nazwisko projektanta : Yun Hsin Lee, Imię klienta : Collectors Club of New York.

Collectote Wielofunkcyjna Torba

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.