Magazyn Design
Magazyn Design
Identyfikacja Wizualna

Glazov

Identyfikacja Wizualna Glazov to fabryka mebli w miejscowości o tej samej nazwie. Fabryka produkuje niedrogie meble. Ponieważ projekt takich mebli jest dość ogólny, zdecydowano się oprzeć koncepcję komunikacji na oryginalnych „drewnianych” literach 3D, których słowa symbolizują zestawy mebli. Litery tworzą słowa „meble”, „sypialnia” itp. Lub nazwy kolekcji, są ułożone tak, aby przypominały elementy mebli. Obrysowane litery 3D są podobne do schematów mebli i mogą być używane na papierze lub na fotograficznych tłach w celu identyfikacji marki.

Nazwa Projektu : Glazov, Nazwisko projektanta : Mikhail Puzakov, Imię klienta : Glazov furniture factory.

Glazov Identyfikacja Wizualna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.