Magazyn Design
Magazyn Design
Wózek Na Butelki

Baretto

Wózek Na Butelki Powszechna plastikowa skrzynia używana w ostatnich dziesięcioleciach do transportu szklanych butelek, trwała, funkcjonalna, a także jako narzędzie komunikacji biznesowej, odradza się z tymi samymi cechami w małym barze poruszającym się na kółkach. Barek, uchwyt na butelkę wraz z małym blatem, wszystko w jeden przedmiot, z możliwością odchylenia w nieskończonej gamie kolorów i marek, wyprodukowany w ograniczonej liczbie sztuk. który jest jednocześnie nowoczesny. To nie tylko kwestia recyklingu, ale także ponownej interpretacji funkcji.

Nazwa Projektu : Baretto, Nazwisko projektanta : boattiverga studio, Imię klienta : boattiverga studio.

Baretto Wózek Na Butelki

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.