Magazyn Design
Magazyn Design
Węzeł Komunikacyjny

Viforion

Węzeł Komunikacyjny Projekt jest węzłem transportowym, który łączy okoliczne osady miejskie z sercem dynamicznego życia w łatwy i efektywny sposób generowany przez połączenie różnych systemów transportowych, takich jak stacja kolejowa, stacja metra, pokład Nilu i dworzec autobusowy, a także inne usługi przekształcające miejsce, które ma być katalizatorem przyszłego rozwoju.

Nazwa Projektu : Viforion, Nazwisko projektanta : Ahmed Khaled, Imię klienta : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Węzeł Komunikacyjny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.