Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja Z Grillem

Grill

Restauracja Z Grillem Zakres projektu obejmuje przebudowę istniejącego 72-metrowego warsztatu motocyklowego na nową restaurację Barbeque. Zakres prac obejmuje całkowite przeprojektowanie zarówno przestrzeni zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Wygląd zewnętrzny został zainspirowany sprzęgłem grillowym w prostej czarno-białej kolorystyce węgla drzewnego. Jednym z wyzwań tego projektu jest sprostanie agresywnym wymaganiom programowym (40 miejsc w jadalni) na tak małej przestrzeni. Dodatkowo musimy pracować z nietypowym, niewielkim budżetem (40000 USD), który obejmuje wszystkie nowe jednostki HVAC i nową kuchnię komercyjną.

Nazwa Projektu : Grill, Nazwisko projektanta : Yu-Ngok Lo, Imię klienta : YNL Design.

Grill Restauracja Z Grillem

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.