Magazyn Design
Magazyn Design
Witryna E-Cormmerce

Noritake

Witryna E-Cormmerce Stworzony rok temu, był to flagowy projekt płaskiej konstrukcji, kiedy płaska konstrukcja nie była popularna. Ten projekt obejmuje formatowanie płytek dla produktów i całego systemu siatki. Stworzyłem również unikalny branding w stopce z subtelną, ale szczegółową typografią. Ta koncepcja serwisu miała na celu stworzenie prostego, eleganckiego projektu, który miałby sens przy użyciu odpowiednich białych znaków i płaskich elementów.

Nazwa Projektu : Noritake, Nazwisko projektanta : Jade(Jung Kil) Choi, Imię klienta : Noritake.

Noritake Witryna E-Cormmerce

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.