Magazyn Design
Magazyn Design
Loft Farming Tower

Floating Nests

Loft Farming Tower Loft London Farm Tower w formie wyimaginowanego gigantycznego drzewa, w którego sztucznej koronie umieszczono dwie duże formacje loftów jako pływające gniazda. Wizja bezprecedensowej radości życia (joie de vivre) przy jednoczesnym wykorzystaniu całej logistyki Metropolitan. Koncepcja „pływającego gniazda” opiera się na wysokim wykorzystaniu przestrzeni powietrznej nad daną działką przy minimalnym wpływie na dostępną powierzchnię działki. Główne wykorzystanie wszystkich poziomów gniazd definiuje się jako połączenie rolnictwa wertykalnego i nadających się do zamieszkania powierzchni loftowych.

Nazwa Projektu : Floating Nests, Nazwisko projektanta : Peter Stasek, Imię klienta : London .

Floating Nests Loft Farming Tower

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.