Magazyn Design
Magazyn Design
Pierścień

Flowing Arcs

Pierścień Ten pierścień został zaprojektowany, aby rzucić wyzwanie konwencjonalnej koncepcji, że większość pierścieni jest okrągła. Składa się tylko z łuków, które płyną w ciągłej linii, można go nosić na jednym palcu lub dwóch sąsiadujących palcach. Ponieważ nie jest okrągły jak większość innych pierścionków, fajnie byłoby wymyślić różne sposoby noszenia go, a także docenić i cieszyć się nim jako przedmiotem sztuki, gdy nie jest noszony. Ten wszechstronny pierścień można dostosować za pomocą różnych metali i kamieni szlachetnych zgodnie ze specyfikacjami klienta.

Nazwa Projektu : Flowing Arcs, Nazwisko projektanta : Sun Hyang Ha, Imię klienta : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Pierścień

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.