Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Bessa

Fotel Przeznaczony do stref wypoczynkowych hoteli, kurortów i prywatnych rezydencji, fotel Bessa harmonizuje z nowoczesnymi projektami wnętrz. Jego projekt przekazuje spokój, który zachęca do przeżyć, które należy zapamiętać. Po rozwiązaniu całkowicie zrównoważonej produkcji możemy cieszyć się równowagą między formą, współczesnym wzornictwem, funkcją i jej organicznymi walorami.

Nazwa Projektu : Bessa, Nazwisko projektanta : Simon Reynaud, Imię klienta : Thelos.

Bessa Fotel

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.