Magazyn Design
Magazyn Design
Fotel

Riza Air

Fotel Współczesne krzesło zaprojektowane z myślą o salonach klubów, rezydencji i hoteli. Wykonane z organicznej struktury, uzupełnionej specjalną siatką z tyłu, krzesło Riza jest wykonane wyłącznie z trwałego litego drewna i naturalnych lakierów. Inspiracja projektowa pochodzi z prac katalońskiego architekta Antoniego Gaudiego i spuścizny pozostawionej przez modernistycznego architekta w Barcelonie, zawsze inspirowanej elementami natury i organicznym wyglądem.

Nazwa Projektu : Riza Air, Nazwisko projektanta : Thelos Design Team, Imię klienta : Thelos.

Riza Air Fotel

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.