Magazyn Design
Magazyn Design
Winiarnia

Crombe 3.0

Winiarnia Celem koncepcji sklepu z winami Crombé było zapewnienie klientom zupełnie nowego sposobu robienia zakupów. Podstawową ideą było rozpoczęcie od wyglądu i dotyku magazynu, do którego następnie dodaliśmy lekkość i finezję. Mimo że wina są prezentowane w oryginalnych opakowaniach, czyste linie metalowych ramek nadal zapewniają znajomość i perspektywę. Każda butelka wisi w ramie w takim samym nachyleniu, w jakim sommelier je podał. Na 12-metrowym stojaku znajdują się szampany i szafki. W każdej szafce klienci mogą bezpiecznie przechowywać do 30 butelek.

Nazwa Projektu : Crombe 3.0, Nazwisko projektanta : Five Am, Imię klienta : FIVE AM.

Crombe 3.0 Winiarnia

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.