Magazyn Design
Magazyn Design
Rower Elektryczny

ICON E-Flyer

Rower Elektryczny ICON i Vintage Electric współpracowały przy projektowaniu tego ponadczasowego roweru elektrycznego. Zaprojektowany i zbudowany w Kalifornii w małej objętości, ICON E-Flyer łączy w sobie klasyczny design z nowoczesną funkcjonalnością, tworząc wyróżniające się i wydajne rozwiązanie do transportu osobistego. Funkcje obejmują zasięg 35 mil, prędkość maksymalną 22 mil na godzinę (35 mil na godzinę w trybie wyścigowym!) I dwie godziny ładowania. Zewnętrzne złącze USB i punkt podłączenia ładowania, hamowanie regeneracyjne i najwyższej jakości komponenty w całym tekście. www.iconelectricbike.com

Nazwa Projektu : ICON E-Flyer, Nazwisko projektanta : Jonathan Ward & Andrew Davidge, Imię klienta : ICON.

ICON E-Flyer Rower Elektryczny

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.