Magazyn Design
Magazyn Design
Logo

Samadara Ginige Personal Identity

Logo Osobista tożsamość (logo) Samadary Ginige jest symbolem prostoty i wyrafinowania. Stylowy monogram zawierający jej inicjały „s” i „g” był prezentowany w wielu galeriach i artykułach. W jej logo narysowanym jedną linią dwie litery są twórczo połączone i przeplatają się, ujawniając jej pomysłowe umiejętności projektowe z nutą kobiecości. Samadara jest zarówno projektantem, jak i programistą. Ogólny projekt przypomina nam symbol nieskończoności przedstawiający jej zdolność do dostarczania kompleksowych rozwiązań, od projektu po rozwój.

Nazwa Projektu : Samadara Ginige Personal Identity, Nazwisko projektanta : Samadara Ginige, Imię klienta : Samadara Ginige.

Samadara Ginige Personal Identity Logo

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.