Magazyn Design
Magazyn Design
Organiczne Meble I Rzeźba

pattern of tree

Organiczne Meble I Rzeźba Propozycja przegrody, która nieefektywnie wykorzystuje części drzew iglastych; to znaczy smukła część górnej połowy pnia i nieregularna część korzeni. Zwróciłem uwagę na organiczne słoje roczne. Nakładające się organiczne wzory przegrody tworzyły wygodny rytm w nieorganicznej przestrzeni. Dzięki produktom zrodzonym z tego cyklu materiałów organiczny kierunek przestrzenny staje się możliwością dla konsumenta. Co więcej, wyjątkowość każdego produktu nadaje mu znacznie wyższą wartość.

Nazwa Projektu : pattern of tree, Nazwisko projektanta : Hiroyuki Morita, Imię klienta : studio Rope.

pattern of tree Organiczne Meble I Rzeźba

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.