Magazyn Design
Magazyn Design
Corporate Design

Vivifying Minimalism

Corporate Design Rezultatem było stworzenie współczesnej przestrzeni, która dostosowuje terapie oparte na zaawansowanej technologii, oferując jednocześnie klasyczne zabiegi spa. Powstała propozycja, aby stworzyć dynamiczną przestrzeń, która emanuje surowością laboratoriów naukowych, dodając jednocześnie znajome konotacje ciepłych, klasycznych wnętrz. Inspiracją dla lobby naziemnego była filozofia zen i diadyczna natura kosmosu. Biały lavaplaster nawiązujący do klinicznej bieli i naukowego powodu, czekoladowy brąz z klasycznej palety kojarzący się z wysmakowanymi konotacjami ludzkich pragnień.

Nazwa Projektu : Vivifying Minimalism, Nazwisko projektanta : Helen Brasinika, Imię klienta : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Corporate Design

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.