Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Wystawienniczo-Negocjacyjna

All Love in Town Sales Center

Przestrzeń Wystawienniczo-Negocjacyjna Przestrzeń komercyjna może być również obszarem biznesowym, pełnym sztuki i estetyki, tak samo jak teatr i muzeum. Niewielu projektantów nigdy nie pomyślało, że intensywne połączenie ludzi i otoczenia staje się tak istotne, jak się spodziewaliśmy. Stworzyliśmy przestrzeń wewnętrzną, która trafiła w gusta ludzi wchodzących do niej, wykorzystując jak najwięcej tanich materiałów - żarówek, ping-ponga i bombek dekoracyjnych. miesięcy w tym czasie w całej branży ze względu na charakterystyczny design.

Nazwa Projektu : All Love in Town Sales Center, Nazwisko projektanta : Raynon Chiu, Imię klienta : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Przestrzeń Wystawienniczo-Negocjacyjna

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.