Magazyn Design
Magazyn Design
Pojemnik Na Przyprawy

Ajorí

Pojemnik Na Przyprawy Ajorí to kreatywne rozwiązanie do organizowania i przechowywania różnych przypraw, przypraw i przypraw, aby zaspokoić i dopasować się do różnych tradycji kulinarnych każdego kraju. Jego elegancki, organiczny design sprawia, że jest to dzieło rzeźbiarskie, dzięki czemu stanowi doskonałą ozdobę do odzwierciedlenia jako początek rozmowy przy stole. Projekt opakowania inspirowany jest skórką czosnku, stając się wyjątkową propozycją ekologicznego opakowania. Ajorí to projekt przyjazny dla środowiska, inspirowany naturą i wykonany w całości z naturalnych materiałów.

Nazwa Projektu : Ajorí, Nazwisko projektanta : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Imię klienta : photoAlquimia .

Ajorí Pojemnik Na Przyprawy

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.