Magazyn Design
Magazyn Design
Krzesło

Pillow Stool

Krzesło Jest prosty, ale ma wiele cech. Stalowe pręty na pierwszej warstwie i drugiej warstwie części siedzącej idą w różnych kierunkach, krzyżują się więc tworząc magiczną wizualizację. Zakrzywiony blat bocznej konstrukcji zapewnia okrągłe krawędzie i powierzchnie, na których użytkownicy mogą wygodnie usiąść. Między pierwszą warstwą a drugą warstwą siedziska drążki stanowią pustą przestrzeń do przechowywania czasopism lub gazet. Stołek nie tylko zachęca użytkowników, ale także oferuje im przydatne funkcje.

Nazwa Projektu : Pillow Stool, Nazwisko projektanta : Hong Ying Guo, Imię klienta : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Krzesło

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Zespół projektowy dnia

Najlepsze zespoły projektowe na świecie.

Czasami potrzebujesz bardzo dużego zespołu utalentowanych projektantów, aby wymyślić naprawdę świetne projekty. Każdego dnia mamy do czynienia z wyróżniającym się nagradzanym, innowacyjnym i kreatywnym zespołem projektowym. Eksploruj i odkrywaj oryginalną i kreatywną architekturę, dobry design, modę, projekty graficzne i strategiczne projekty projektowe tworzone przez zespoły projektowe z całego świata. Zainspiruj się oryginalnymi dziełami wielkich mistrzów projektantów.