Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Wystawiennicza

Ideaing

Przestrzeń Wystawiennicza Jest to hala wystawiennicza dla przedsiębiorstw na Guangzhou Design Week 2013 zaprojektowana przez C&C Design Co., Ltd. Projekt zgrabnie zagospodarowuje powierzchnię mniejszą niż 91 metrów kwadratowych, która jest wyświetlana na ekranie dotykowym i projektorze wewnętrznym. Kod QR wyświetlany na lightboxie to łącza internetowe przedsiębiorstwa. Tymczasem projektanci mają nadzieję, że wygląd całego budynku może wprawić ludzi w witalność, a tym samym pokazać kreatywność, jaką posiada firma projektowa, czyli głoszona przez nich „duch niezależności i idea wolności” .

Nazwa Projektu : Ideaing, Nazwisko projektanta : Zheng Peng, Imię klienta : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Przestrzeń Wystawiennicza

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.