Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Wystawiennicza

IDEA DOOR

Przestrzeń Wystawiennicza Pawilon C&C z tygodnia projektowania w Kantonie 2012 to wielowymiarowe i synchroniczne urządzenie kosmiczne. Okna i drzwi wysunięte w czterech kierunkach umożliwiają inteligentną konwersję i interakcję wewnątrz i na zewnątrz przestrzeni wystawowej, reprezentując korporacyjną koncepcję tolerancji, otwartości i zróżnicowanego rozwoju. Przyjmując interaktywną technologię wyświetlania rzeczywistości rozszerzonej i superpozycję środowiska rzeczywistego i środowiska wirtualnego, obudowa projektowa przedsiębiorstwa wewnątrz urządzenia umożliwia konwersję formy wyświetlania z dwuwymiarowej na wielowymiarową.

Nazwa Projektu : IDEA DOOR, Nazwisko projektanta : Zheng Peng, Imię klienta : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Przestrzeń Wystawiennicza

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.