Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Biurowa

C&C Design Creative Headquarters

Przestrzeń Biurowa Kreatywna siedziba C&C Design mieści się w postindustrialnym warsztacie. Budynek został przekształcony z fabryki czerwonej cegły w latach 60-tych XX wieku. Mając na uwadze ochronę obecnej sytuacji i pamięci historycznej budynku, zespół projektantów dołożył wszelkich starań, aby w wystroju wnętrz nie uszkodzić oryginalnego budynku. Otwieranie i zamykanie oraz zmiana przestrzeni są sprytnie przemyślane, a projekty oświetlenia dla różnych regionów odzwierciedlają różne nastroje wizualne.

Nazwa Projektu : C&C Design Creative Headquarters, Nazwisko projektanta : Zheng Peng, Imię klienta : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Przestrzeń Biurowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.