Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

CRONUS

Projektowanie Wnętrz Ten bar dla członków skierowany jest do dyrektorów, którzy chcą spędzać stylowe noce w mieście. Nie trzeba dodawać, że poczujesz coś wyjątkowego i niezwykłego dla tych, którzy chcą zostać członkiem i którzy chcą korzystać z tego batonu. Co więcej, gdy już zaczniesz tutaj korzystać, użyteczność i wygoda będą miały ogromne znaczenie dla formy działania. Te dwa aspekty wymienione powyżej mogą wydawać się dość dziwne, a naszym wyzwaniem było nadanie im odpowiedniego charakteru. Rzeczywiście, te „dwa aspekty” były kluczem do zaprojektowania tego baru.

Nazwa Projektu : CRONUS, Nazwisko projektanta : Aiji Inoue, Imię klienta : Doyle Collection co.ltd..

CRONUS Projektowanie Wnętrz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.