Magazyn Design
Magazyn Design
Rozkładane Krzesła Kawowe I Fotele

Twins

Rozkładane Krzesła Kawowe I Fotele Koncepcja stolika kawowego Twins jest prosta. W wydrążonym stoliku kawowym znajdują się dwa pełne drewniane siedzenia. Prawa i lewa powierzchnia stołu to w rzeczywistości pokrywy, które można wyciągnąć z głównego korpusu stołu, aby umożliwić wyjęcie siedzeń. Siedzenia mają składane nogi, które należy obrócić, aby ustawić krzesło we właściwej pozycji. Po wysunięciu krzesła lub obu krzeseł pokrywki wracają do stołu. Gdy krzesła są wysunięte, stół pełni również funkcję ogromnego schowka.

Nazwa Projektu : Twins, Nazwisko projektanta : Claudio Sibille, Imię klienta : MFF.

Twins Rozkładane Krzesła Kawowe I Fotele

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.