Magazyn Design
Magazyn Design
Pojazd

Shark

Pojazd Shark to pojazd koncepcyjny, który może przekształcić siłę oporu w użyteczną siłę potrzebną do latania. Filozofia projektowa Shark polega na tym, aby najpierw złapać siłę oporu, a następnie, gdy pojazd zostanie podniesiony z ziemi ze względu na opór przepływu powietrza, przepuści strumień powietrza przez otwory w ramionach. Otwory te będą się szybko otwierać i zamykać w taki sposób, że Shark może zachować równowagę.

Nazwa Projektu : Shark, Nazwisko projektanta : Amin Einakian, Imię klienta : Amin Einakian.

Shark Pojazd

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.