Magazyn Design
Magazyn Design
Plac Publiczny

Brieven Piazza

Plac Publiczny Inspiracją stojącą za tym projektem jest zamiłowanie do prostoty i wnikliwości abstrakcji i symboliki Mondriana z nutą charakteru i autentyczności, które zostały opisane w historycznej kaligrafii Square Kufic. Projekt ten jest przejawem spójnej fuzji stylów głoszących przesłanie, że istnieje możliwość mieszania różnych pozornie sprzecznych stylów obserwacji gołym okiem, podczas gdy zagłębiając się w filozofię stojącą za nimi, pojawią się podobieństwa, które zaowocują spójnym dziełem sztuki, pociąga poza oczywistym zrozumieniem.

Nazwa Projektu : Brieven Piazza , Nazwisko projektanta : Dalia Sadany, Imię klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Plac Publiczny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.